KADO'S MET EEN GLIMLACH!

Nice to know! Met een cadeau van Geven is leuker maak je twee mensen blij! Eén ontvangt een mooi cadeau, één ontvangt schoon drinkwater, een nieuw lesboek of een bouwsteen van zijn aangepaste woning! Wil je onze product updates ontvangen?

View our privacy policy and termen

OOOH KOM ER 'S KIJKEN...

Wat jij van deze actie vindt. Alles gekregen van die goede Sint! Alleen deze week: Geen verzendkosten. Geldig tot: 5 november 2023. Gebruik de kortingscode: Gratisverzending!

Flessenwerk Hoppa groot - Hoppy Birthday - per 6

€--,--
Op voorraad
Barcode consument: 8720254070049
Levertijd: 2-3 werkdagen

Hoppa groot - Hoppy Birthday - per 6

Een heerlijk speciaal bier, voor speciale mensen en speciale gelegenheden, ook lekker bij een frikandel ;)

Het is een krachtige tripel van 8%. Door de toevoeging van koriander is het bier iets kruidig en licht zoet van smaak, in de afdronk zit een bittertje. Dit bier is ongefilterd, ongepasteuriseerd en licht van kleur.

Hoppa bier groot een fles hoppa bier 
Inhoud: 750 ml 
Advies verkoopprijs per stuk: €11,95 (incl. 21% BTW)

Ben je op zoek naar grote aantallen? Neem contact op voor de levertijd en de prijs.

0 sterren op basis van 0 beoordelingen

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? Ja Nee Meer over cookies »